Foukaná izolace

Chráníme Vaši energii, šetříme vaše peníze.

Foukaná izolace

Foukaná izolace

Fokaná izolace šetří vaši energii

Foukaná izolace - o nás

Foukané izolace s.r.o. je společnost s ryze českým kapitálem a více než 16-ti letými zkušenostmi v tomto oboru. Prostřednictvím našich regionálních techniků působíme po celém území ČR.

Zabýváme se úniky tepla z objektů, kde je vzhledem k výši investice dosahováno nejvyššího efektu a nejrychlejší návratnosti. K dosažení těchto výsledků se specializujeme na technologii foukané minerální vlny. Vždy důsledně dbáme na správnou volbu nejvhodnějšího materiálu pro konkrétní typ zateplované konstrukce – máme skladem více druhů izolačních materiálů od předních evropských výrobců, všechny jsou certifikovány. Toto řešení na „ míru „ a poskytovaná rozsáhlá materiálová variabilita nás inspirovala také při volbě názvu firmy – Foukané izolace s.r.o.

Foukaná izolace je kvalitní a za rozumnou cenu!

Nabízíme především kvalitu za rozumnou cenu, serióznost našich zaměstnanců a vstřícný přístup k řešení Vašich požadavků. Samotné zateplení přináší především značné finanční úspory za vytápění a v letním období zamezuje přehřívání horních pater budov, a tím zvyšuje komfort bydlení.

Bezplatná a nezávazná návštěva a prodiskutování foukané izolace

Po vzájemné domluvě Vám nabízíme nezávaznou a bezplatnou návštěvu našeho regionálního technika, který na místě provede prohlídku konstrukce určené k zateplení. Přímo u Vás posoudí současný stav zateplení, zjistí vhodnost použití foukané minerální vlny, navrhne správné a efektivní řešení, zpracuje cenovou kalkulaci a odpoví na případné dotazy.

Máte dotaz? 544 223 143 775 584 707
Proč zvolit právě nás?
Rychlý kontakt

Žádám o zpětnou reakci na níže uvedené telefonní číslo.

Aktuality

13.02.2024 - Nová zelená úsporám - vyřizujeme všechny dotační tituly Více...

25.04.2018 - Stavební veletrh Brno, od 25.4. - 28.4.2018 Více...

Zelená úsporám

Spolehlivá firma

Created by ARSY line s.r.o. © 2012
GRAPHIC DESIGN STUDIO
xHTML | SEO

  • PAROC
  • Rotaflex SUPER
  • Isover
  • Rockwool
  • Knauf Insulation
Spolupracujeme